برنامه‌نویسی اختصاصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

انجام برنامه نویسی به زبان C

زبان برنامه نویسی C یکی از پایه ترین زبان های برنامه نویسی هست که پایه زبان های برنامه نویسی کلیه رشته ها و زمینه های موجود خواهد بود . به همین علت بهترین پیشنهاد برای کسی که خواهان شروع کردن به آموزش برنامه نویسی هست ، شروع کردن از پایه ترین زبان کامل و کاربردی خواهد بود .

زیرا زبان C امروزه بسیار پیشرفته و گسترده شده است و طبق گفته بسیاری از اساتید ، این زبان زبانی است که حالا حالا ها هم نظیر نخواهد داشت و جایگزین نخواهد پیدا کرد ولی روز به روز پیشرفته تر خواهد شد .

اجرا های این زبان برنامه نویسی فعلا در محیط Console Application هست ، اما اینجاست که باید گفت این زبان به تنهایی هنوز هم زبان کامل برنامه نویسی هست و خواهد ماند . زیرا امروزه بسیاری از ویروس ها ، کارهای هک و … توسط متخصصان این زبان صورت میگیرد . زیرا میتوان با استفاده از زبان C بر روی نقاط کامل سیستم عامل ویندوز و بسیاری از سیستم های عامل احاطه داشت . فقط کافیست این زبان را به صورت کامل بشناسیم .

زبان C زبان جاودان برنامه نویسی هست و خواهد ماند . به همین منظور در بسیاری از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی ایران و جهان تدریس خواهد شد . این زبان در قالب یک درس با عنوان زبان برنامه نویسی C برای بیشتر رشته های فنی و مهندسی ، به صورت یک درس سه الی چهار واحدی میباشد .

هدف ما جلب رضایت و راحتی شما خواهد بود . برای سفارش برنامه نویسی به زبان C میتوانید با ما تماس بگیرید .

 

 

انجام برنامه نویسی به زبان ++C

برنامه نویسی به زبان ++C یک اتفاق جدید تر پس از زبان C بوده . زبان ++C امکاناتی را به زبان C اضافه کرد که خود به نحو خود فوق العاده است و برای برنامه نویسان جالب بوده .

زبان ++C امکاناتی را به قدرت C اضافه کرد ، اما به علت آنکه خود ماهیت C را بردوش دارد ، نتوانست یک زبان مستقل شکل بگیرد . به همین علت آن را سی پلاس پلاس یا سی دو مثبت نام گذاشتند .

این زبان ، به نحوی کامل تر از زبان C و در عین حال شاید هم راحت تر باشد ( صرفا در مسائل اولیه ) . به همین علت توانست به نحوی جایگزین زبان C بشود و خود را در میان برنامه نویسان جایگزین C جلوه بدهد .

اجرا های این برنامه با زبان C تفاوتی نخواهد داشت و مانند C به صورت Console Application خواهد بود.

زبان های C و ++C زبان های کامل برای شروع برنامه نویسی خواهند بود .

زیرا این زبان ها حکم الفبای برنامه نویسی کاربردی و حرفه ای را برای مخاطبان خود دارا میباشد .

شما میتوانید با شماره و ایمیل با ما در ارتباط باشید و سفارش دهید .

انجام کلیه سفارش انجام و درخواست برنامه نویسی به زبان ++C دانشجویی و کاربردی

 

 

انجام برنامه نوسی به زبان #C

زبان برنامه نویسی #C زبان کامل و جامعی است که با گرافیک زیبایی و جلوه ای خاص را به برنامه نویسان داده تا برنامه های کاربردی فراوانی را تحت ویندوز برنامه نویسی کنند . زبان #C در اصل زبان تکامل یافته C و ++C است که با امکانتی بیشتر خود را متمایز کرده است . اما همانطور که قبلا هم گفتیم زبان #C زبانی نیست که خود جداگانه و با نام دیگر باشد ، زیرا ساختار C در آن نهفته و از آن به ارث برده میشود .

علامت # ( شارپ یا نامبر) ( number sign ) به عبارتی ++ ++ است که از ترکیب چهارتا + یک # درست شده و عبارت شارپ به آن تحصیص داده شده است .

 

 

برنامه نویسی به زبان #C

شما هم اکنون میتوانید کلیه برنامه های مدیریتی و ساختاری محل کار ، کارخانه و یا منزل و کارهای شخصی خود را با یک سفارش برنامه نویسی به شماره ۰۹۱۲۰۹۰۶۶۹۲ بسپارید تا بتوانید مدیریتی بهتر و منظم تر و حتی راحت تر را انتخاب کنید و داشته باشید .

به عنوان مثال برنامه نویسی برای کارهای شخصی خود ، برنامه نویسی برای بنگاه ها و کارگاه ها ، برنامه برای انبار ، برنامه برای کتابخانه ، برنامه برای کارها و قرار های روزانه خود و … .

شما میتوانید برای برنامه نویسی های خود با ما مشورت کنید و کارهای خود را بهبو ببخشید . برای درخواست برنامه نویسی و مشورت برای برنامه نویسی با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم و با ما مشورت کنید .

هدف ما ضمن جلب رضایت مندی بهبود در کارهای شما ، آشنا کردن مردم با دنیای دیجیتال و کامپیوتری و همچنین آشنایی با راحت و آسوده زندگی کردن خواهد بود . پس فرصت را از دست ندهید .

 

 

انجام برنامه نویسی به زبان Java

زبان برنامه نویسی جاوا یا Java یک زبان کاربردی و کاملی به نحو خود هست که خود علاقمندان خود را دارد . تفاوت عمده ربان جاوا با سی شارپ این است که جاوا بر روی تمام سیستم عامل ها جواب داده مشود و اجرا خواهد شد ، اما سی شارپ صرفا بر روی ویندوز اجرا میشود . اما جاوا هم محدودیت های خود را دارد که سی شارپ آن را ندارد .

زبان Java و #C از نظر نوع اجرا تفاوتی با هم ندارند اما برنامه نویسی متفاوتی دارند .

ما برای شما این امکان را گذاشته ایم که در صورت خواستار برنامه نویسی به زبان Java با ما مشورت و تماس بگیرید . شماره تماس جهت هرگونه سفارش برنامه نویسی یا درخواست برنامه نویسی Java کاربردی ۰۹۱۲۰۹۰۶۶۹۲ میباشد .

 

 

انجام برنامه نویسی و طراحی صفحات وب به زبان HTML و CSS

زبان HTML یک زبان استاندارد برای طراحان صفحات وبسایت و وبلاگ میباشد .

در اصل زبان HTML مخفف عبارت Hyper Text Markup Language میباشد که در اصل معنای آن را میتوان زبان بزرگ متنی تجاری یا استاندارد نام نهاد .

این زبان در اصل برنامه نویسی نیست ، زیرا به وسیله آن صرفا طراحی خواهیم کرد و برنامه ای به سیستم خود نخواهیم داد .

به همین علت زبان CSS به آن اضافه شده که به وسیله CSS میتوان کمی طراحی خود را پیشرفته تر کنیم .

زبان و کد های CSS مخفف عبارت Cascading Style Sheets مباشد که در اصل معنای آن به فشرده سازی و مصرف بهینه کد ها برمیگردد .

طراحی سایت ، طراحی وبلاگ ، شما میتوانید صفارش طراحی سایت ، سفارش طراحی وبلاگ خود را به ما بسپارید و با نازلترین قیمت صاحب سایت یا وبلاگ شوید .

طراحی وبلاگ ، برای سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید . هدف ما جلب رضایت مندی شماست .

سفارش انجام برنامه نویسی ، سفارش طراحی سایت ، سفازش طراحی وبلاگ ، سفارش انجام برنامه نویسی و طراحی به زبان HTML وCSS

با ترکیب سه زبان برنامه نویسی HTML , CSS , JavaScript میتوان یک سایت یا یک وبلاگ بسیار شیک را به نمایش در بیاوریم .

 

 

انجام برنامه نویسی به زبان JavaScript

زبان برنامه نویسی JavaScript یک زبان برنامه نویسی کامل تحت وب میباشد که برای برنامه نویسی سایت و وبلاگ کاربرد بسیار فراوانی را دارا میباشد .

این زبان برنامه نویسی هیچگونه ربطی به زبان Java نخواهد داشت و صرفا تشابه اسمی بین این دو زبان با ارزش وجود دارد . در اصل میتوان گفت این دو زبان محصول دو شرکت مختلف میباشند .

زبان JavaScript صرفا برای طراحی سایت و طراحی وبلاگ به کار برده میشود . برای سفارش برنامه نویسی به زبان JavaScript با ما تماس بگیرید .

سفارش طراحی صفحات وب ، سفارش طزاحی سایت ، سفارش طراحی وبلاگ را از ما بخواهید .

طراحی و ساخت وبلاگ و ساخت وبسایت به زبان JavaScript

با ترکیب سه زبان برنامه نویسی HTML , CSS , JavaScript میتوان یک سایت یا یک وبلاگ بسیار شیک را به نمایش در بیاوریم .

 

انجام برنامه نویسی به زبان ASP.NET

زبان برنامه نویسی ASP.NET یک زبان برنامه نویسی تحت وب هست که برای طراحی وبسایت و وبلاگ به کار میرود .

این زبان محصول شرکت MicroSoft یا ماکروسافت میباشد که خود زبان مستقلی برای طراحی سایت میباشد .

سفارش طراحی سایت ، سفارش طراحی وبلاگ ، سفارش برنامه نویسی و انجام برنامه نویسی به زبان ASP.NET را از ما بخواهید .

 

 

انجام برنامه نویسی به زبان ASP.NET MVC

زبان برنامه نویسی ASP.NET MVC تازه ترین محصول شرکت ماکروسافت برای برنامه نویسی تحت وب و طراحی و ساخت سایت به کار میرود . این زبان معایب و خصوصی بودن ASP.NET را بر طرف کرده اما جایگزین آن نشده است . بلکه دنیای جدیدی از طراحی سایت را به ارمغان آورده است .

زبان ASP.NET MVC یک زبان برنامه نویسی کامل با یک معماری بسیار فوق العاده است که توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند . اما به علت کامل بودن بیش از حد این زبان ، فقط برای سایت های بزرگ ارزشمند است .

زبان برنامه نویسی MVC به سه قسمت Model و View و Contoller توانسته بهترین معماری را به برنامه نویس پیشنهاد داده و کار کند .

ضمنا این زبان مانند ASP.NET بسته عمل نمیکند و کاملا با HTML سازگاری زیاد دارد و با هم کار میکنند .

شما هم اکنون میتوانید :

سفارش طراحی سایت ، سفارش طراحی وبلاگ ، سفارش برنامه نویسی و انجام برنامه نویسی به زبان ASP.NET MVC را از ما بخواهید .

 

 

انجام برنامه نویسی به زبان PHP.NET

زبان برنامه نویسی PHP یک زبام مستقل طراحی سایت میباشد . این زبان برای بعضی از ستیت ها بسیار عالی و کاربردی است .

زبان طراحی سایت PHP.NET یک زبانی است که بیشتر برای سایت های گرافیکی تا برنامه ای به کار میرود .

زیبایی و جلوه ای که میتوان با PHP ساخت را هیچ کدام از زبان های دیگر دارا نیستند . امکانات PHP بسیار زیاد میباشد ، به همین علت این زبان هم مخاطبان مخصوص به خود را دارا میباشد .

سفارش طراحی سایت ، سفارش طراحی وبلاگ ، سفارش برنامه نویسی و انجام برنامه نویسی به زبان PHP.NET را از ما بخواهید .

 

 

انجام برنامه نویسی Android

زبان برنامه نویسی Android زبانی بسیار نو و تازه است که امروزه با فراوانی این سیستم عامل بر روی گوشی ، تبلت ، تلویزون ، ساعت و … این زبان بسیار محبوب گشته .

از جهتی میتوان برنامه های کاربردی و زیادی را به وسیله این زبان برنامه نویسی به ارمغان آورد .

شما هم اکنون میتوانید با ایده های خود و توانایی های خود برنامه هایی را طراحی کنید و برنامه نویسی آن را به ما بسپارید .

برای سفارش برنامه نویسی Android میتوانید با ما تماس بگیرید .

 

 

انجام و طراحی پایگاه داده و دیتابیس ( DataBase ) و ایجاد گزارش به زبان SQL

زان گزارش گیری SQL یک زبان استاندارد برای برنامه نویسان و برنامه سازان میباشد .

شما میتوانید کل سیستم کار و حسابداری خود را با طراحی یک دیتابیس که اصطلاحا به آن ERD گفته میشو بهبود ببخشید و کار خود را تا چندین برابر با ارزش تر بسازید .

طراحی پایگاه داده اطلاعاتی به وسیله نرم افزار های Access و SQL Server و MySql و همچنین Oracle امکان پذیر میباشد .

برای سفارش ایجاد بانک اطلاعاتی با ما تماس بگیرید

 

زبان برنامه‌نویسی پایتون

پایتون از جمله زبان‌های برنامه‌نویسی قدرتمندی است که در زمینه علم داده‌ها، یادگیری ماشینی، خودکارسازی سامانه‌ها، توسعه وب، واسط‌های برنامه‌نویسی و… به کار گرفته می‌شود.

امروزه پایتون در زمینه توسعه برنامه‌های کاربردی تحت وب و مدیریت سیستم‌ها و تجزیه و تحلیل بزرگ داده‌ها که رشد انفجاری به خود گرفته‌اند و همچنین هوش مصنوعی به یکی از بازیگران اصلی دنیای فناوری تبدیل شده است.

زبان برنامه‌نویسی چندمنظوره و شی‌گرا، برای توسعه سایت‌های پویا، تحلیل داده‌ها و نوشتن برنامه‌های دسکتاپ مورد استفاده قرار می گیرد اما اساسی‌ترین کاربرد پایتون در ارتباط با اسکریپت‌نویسی و خودکارسازی است.

 

زبان برنامه‌نویسی Node js
نود جی اس یک پلتفرم کدنویسی سمت سرور است که بر پایه موتور جاوااسکریپت مرورگر گوگل‌ کروم کدنویسی شده است. Node.js یک پلتفرم کد باز برای گسترش برنامه‌های سمت سرور و تحت شبکه می‌باشد. این پلتفرم بر اساس زبان جاوااسکریپت نوشته شده است و قابلیت پیاده‌سازی بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس و سیستم عامل کامپیوترهای اپل را دارد.

 

زبان برنامه‌نویسی سوئیفت

سوئیفت یک زبان برنامه نویسی کامپایلری چند شیوه ای عمومی است که برای iOS، macOS، watchOS، tvOS و لینوکس توشر شرکت Apple تولید شده. زبان برنامه نویسی سوئیفت به گونه ای طراحی شده است که با فریم ورک های Cocoa و Cocoa Touch  و مجموعه بزرگی از کدهای Objective-C که برای محصولات اپل نوشته شده است، کار می کند. زبان برنامه نویسی سوئیت در برابر کدهای اشتباه انعطاف پذیرتر از Objective C و همچنین کوتاه تر است. این زبان با فریم ورک کامپایلر LLVM موجود در Xcode 6  و بالاتر و روی پلتفرم هایی غیر از لینوکس ساخته شده است و از کتابخانه Objective C استفاده می کند که به کدهای C، Objective C، C++ و سوئیفت اجازه می دهد در داخل یک برنامه همزمان اجرا شوند.

 

زبان برنامه‌نویسی کاتلین

کاتلین (Kotlin) یک زبان برنامه‌نویسی تایپ استاتیک (Statically Typed) و همه‌منظوره (General-Purpose) است که توسط جت‌برینز (JetBrains) توسعه داده شده و دارای محیط‌های توسعه یکپارچهIntegrated Development  Environment کلاس جهانی مانند اینتلیج آیدیا (IntelliJ IDEA)پی‌اچ‌پی‌استورم (PhpStorm)اپ‌کد (Appcode) و دیگر موارد است. کاتلین دارای غنی‌ترین مجموعه از ابزارهای کارآمد بسیاری است که شامل توابع سطح بالاتر، عبارات لاندا Lambda Expression، سربارگذاری عمل‌گرها (Operator Overloading) ارزیابی کندرو یا فراخوانی به هنگام نیازLazy  Evaluation و بسیاری از دیگر موارد می‌شود.

 

 

زبان برنامه‌نویسی اوراکل

اوراکل از بزرگترین شرکت های نرم افزاری در جهان است و محصول آن یعنی Oracle Database  که در زمینه سامانه پایگاه های داده نیز معروفترین نرم افزارها در این خصوص است. با توجه به قدرت روز افزون SQL Server  ولی هنوز مدیران نرم افزارها و شرکت ها تمایل دارند که دیتابیس برنامه ها و اپلیکیشن های خود را روی بستر این نرم افزار قدرتمند قرار بدهند.

زبان اصلی برنامه نویسی دیتابیس اوراکل PL/SQL است. این زبان یکی از سه زبان برنامه نویسی دیتابیس اوراکل می باشد که می توان از زبان SQL و جاوا نیز در این دیتابیس استفاده نمود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *